Ödeme ve Teslimat

1) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile tek çekim, kredi kartlarınız ile ister tek çekim ister taksitli olarak ödeme yapabilirsiniz. Taksit seçeneklerini ödeme sayfasında kart bilgilerinizi girdiğiniz anda görebilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda banka/kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptallerinde kredi/banka kartınıza para iadesi maksimum 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

2) Sipariş Bedeli İadesi

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; iptal işlemi yapıldığı anda ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak ücret iadesinin hesabınıza geçmesi banka kaynaklı maksimum 3 gün sürebilir.

3) Teslimat

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri 1 gün içinde kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Üretimi zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3-15 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda tarafınıza bilgi verilecektir. Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilir, ürün kargoya verilmediği taktirde teslimat adresinizi değiştirebilirsiniz.

4) Ödeme Takibi

Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır. Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.

Lütfen dikkat ediniz!
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda info@anaokulcu.com mail adresine bildiriniz.
Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.
Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.

İade Şartları

I. Vazgeçme
Kişiselleştirilmiş ürünler dışında, almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren 7 gün içerisinde iade edebilir veya değişim talebinde bulunabilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce info@anaokulcu.com mail adresimize iade nedeninizi, fatura numaranızı ve sipariş numaranızı içeren bir Eposta gönderiniz. Şirketimiz gönderdiğiniz Eposta alır almaz sizinle temasa geçecek, ürünü nasıl iade edeceğinizi size bildirecektir. Dilerseniz Eposta göndermek yerine +90 (541) 541 28 28 numaralı telefondan da bizlere ulaşabilirsiniz. Ürünle beraber adınıza kesilen fatura da geri gönderilmelidir. Dilerseniz iade edilen ürün yerine bir başka ürün veya ürünün bedeli kadar tutar kredi kartınıza iade edilecektir. Vazgeçme sebebiyle yapılan iade işlemlerinde iade kargo ücreti tarafınızdan karşılanacaktır.

Not: Size özel kişiselleştirilen ürünlerin iadesi mümkün değildir.

II. Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler
Taşıma sırasında zarar görmüş ürünler teslim alınmamalı ve taşıma şirketine hasar ile ilgili bir tutanak tutturulmalıdır. Kabul edilmeyen ürünün hasar tutanağı tarafınızdan firmamıza gönderildikten sonra, sipariş ettiğiniz ürünün aynısı mümkün olan en hızlı şekilde tarafınıza ulaştırılacaktır. Ufak bir hatırlatma: Ürüne zarar vermeyecek şekilde kutuda, ambalajda olabilecek küçük eziklerden dolayı sipaşinizi iade etmemenizi tavsiye ederiz.

III. Yanlış / Defolu Ürünler
Tarafınıza teslim edilen ürünler sipariş ettiğinizden farklı olması durumunda ya da tarafınıza teslim edilen ürünün kusurlu / defolu olması durumunda info@anaokulcu.com mail adresimize iade nedeninizi, fatura numaranızı ve sipariş numaranızı içeren bir Eposta gönderiniz. Şirketimiz gönderdiğiniz Eposta’yı alır almaz sizinle irtibata geçecek, ürünü nasıl iade edeceğiniz tarafınıza bildirilecektir. Dilerseniz Eposta göndermek yerine +90 (541) 641 28 28 numaralı telefondan da bizlere ulaşabilirsiniz. Firmamızdan kaynaklı değişim veya iade işlemlerinde (yanlış ürün gönderimi, kusurlu ürün gönderimi vs.) iade kargo ücretini firmamız üstlenmektedir.