Anaokulcu olarak 22 yıldır kitap ve kırtasiye sektöründe faaliyet gösteren firmamız, 3 yıldan bu yana internet sitesi ile müşterilerine daha hızlı hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Ürünleri Gör
aplas-patent
 

2018 Marka Tescil Belgemiz

NEDEN BİZ

Enerji Sektöründe 25 yıllık tecrübe

Aplas Group, hakkında ısıtma-soğutma sistemleri konusunda kısa zamanda yapmış olduğu kaliteli, teknolojik uygulama ve çözümlerle bireyselin yanı sıra endüstriyel kullanıcılar tarafından aranan güvenilir bir marka olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Yapmış olduğu uygulama ve projelerle APLAS GROUP sıradan bir ticari işletme mantığından daha çok bir mühendislik firması olarak öne çıkmaktadır. Bu imajımızın devamlığını da müşteri odaklılığı ön planda tutarak, teslim sürelerine riayetimiz ve satış sonrasında da müşterimizin yanında yer almamızı temel ilke kabul ederek devam ettirmeye borçluyuz.

Mühendislik90%
Tasarım90%
İşçilik90%
 

ISITMA, SOĞUTMA VE ENERJİ

Yetki Belgelerimiz

APLAS GROUP isminden de anlaşılacağı üzeri, ISITMA, SOĞUTMA VE ENERJİ konusunda uzman kişilerin ve firmaların, Yurt içi ve Yurt dışında ihracat ithalat taahhüt uygulama danışmanlığını yapan, farklı bir organizasyon yapısıyla çalışan, kısa bir sürede piyasada tanınan bilinen marka olma yolunda hızla ilerleyen ticari bir işletmedir.
aplas_ihracat_belgesi-2

İhracat Belgemiz

Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği Üyelik Belgesi
aplas_antalya_ticaret_odasi-2

Antalya Ticaret Odası

Antalya Ticaret Odası Üye Sicil Belgemiz
EpoxyLand teslimat

Nereye Teslimat Yapıyoruz

Hem yurt içinde hem de aynı zamanda yurt dışı için hazır ya da sipariş üzerine üretilmiş ürünlerimizin gönderimini sağlıyoruz. Bunun dışında her ülkenin gönderim şartları kendi içerisinde değişebileceğinden ötürü müşterilerimiz ile işbirliği halinde çalışıyor ve beklentilerinizi karşılamaya çalışıyoruz.